Рейтинг найкращих фотоепіляторів 2024 року

Який обрати фотоепілятор для дому у 2024 році?

Сучасний ринок пропонує велику різноманітність моделей різних брендів. До вибору приладу варто підійти відповідально та серйозно, мінімум із двох причин. По-перше, вартість пристрою не дешева, по-друге, тільки якісний прилад забезпечить повну безпеку процедури.

Який вибрати фотоепілятор для дому у 2024 році?

Фотоепіляція в домашніх умовах стає все більш популярною. І цьому є логічне пояснення її переваги. Це зручно, доступно, безпечно, результативно, безболісно, заощаджує час та кошти.

На які характеристики необхідно звернути увагу:Рейтинг лучших фотоэпиляторов 2024 года - CleanSkin.in.ua

 • Інтенсивність світлового імпульсу. У приладів домашнього використання діапазон від 2,5 до 7 Дж/см кв. Чим вищий показник, тим інтенсивніший вплив на волосся і відчутніший вплив на шкіру. Добре, якщо пристрій має регулятор потужності спалаху.
 • Ресурс лампи. Вимірюється в кількості спалахів, чим вона більша, тим довше прослужить лампа. Є прилади із замінними лампами, без можливості заміни та з необмеженою кількістю спалахів.
 • Площа епіляції. Вимірюється у квадратних сантиметрах світлового віконця. Чим вона більша, тим швидше проходить сеанс.
 • Область застосування. Для різних ділянок тіла (рук, ніг, зони бікіні та ін.) та особи. Можливі варіанти.
 • Тон шкіри та колір волосся. Більшість приладів не ефективні для дуже темної шкіри, сивого, рудого та світлого волосся.
 • Наявність датчика контакту зі шкірою. Засіб захисту від випадкового спалаху.
 • Інтервал часу між спалахами. Впливає на швидкість процедури.
 • Кількість режимів інтенсивності імпульсів. Чим більше, тим комфортніше проходить процедура.
 • Кількість спеціальних насадок. Існують насадки для тіла, обличчя, зони бікіні, пахвової зони та ін. У комплекті може бути одна або кілька насадок.
 • Габарити, вага та форма фотоепілятора. Варто віддати перевагу компактному, легкому приладу ергономічної форми.
 • Прилад може бути провідним (працювати від мережі), бездротовим (від акумуляторів), або поєднувати обидва варіанти.

Рейтинг фотоепіляторів 2024

1. Elos Me Sleek

Elos Me Sleek – це єдиний домашній фотоепілятор, який поєднує світлову та радіочастотну енергію. Таке поєднання енергії називається технологією ELOS. Особливість ELOS – її ефективність навіть для світлих та рудих волосків. Також фотоепілятор із технологією ELOS можна використовувати тим, у кого темна шкіра.

Лампа елос епілятора Elos Me Sleek має необмежену кількість спалахів, її не потрібно міняти. Фотоепілятор Elos Me Sleek має функцію серійного спалаху. Спалах відразу спрацьовує, якщо прикласти віконце фотоепілятора до шкіри або плавно пересувати віконце по шкірі без відриву. Тобто, щоб згенерувати спалах, не потрібні жодні кнопки. У фотоепілятора є 3 рівні потужності. Елос епілятора Elos Me Sleek здатний випускати до 120 спалахів за хвилину. На обробку всього тіла та обличчя потрібно всього 7-10 хвилин. Курс фотоепіляції включає 7 процедур, їх потрібно виконувати 1 раз на тиждень.

Елос епілятора Elos Me Sleek набув великої популярності на українському ринку і має багато позитивних відгуків.

Плюси:

✅ ELOS технологія.
✅ Для волосся будь-якого кольору.
✅ Висока потужність 9,8 Дж/см²
✅ Серійні спалахи
✅ Необмежений ресурс лампи
✅ Розмір робочої поверхні 3 см²


2. SmoothSkin Bare

Найкращий фотоепілятор у середньому ціновому сегменті – SmoothSkin Bare. Модель випущена у 2022 році, країна виробництва – Великобританія. Фотоепілятор пройшов клінічні та технічні випробування, він має сертифікацію FDA (США) та Росздравнагляду (РФ). Тому в його ефективності та безпеці можна не сумніватися.

Одна з головних переваг моделі – безлімітні спалахи. Тобто спалахи ніколи не закінчаться, а лампу не доведеться міняти. Управляти фотоепілятором SmoothSkin Bare дуже легко – всього 1 кнопка, щоб спрацював спалах. Режимів спалаху 2 – точковий та ковзний.

Фотоепілятор SmoothSkin підходить для використання на обличчі та тілі. Для невеликих зон у фотоепіляторі передбачено спеціальну насадку. Площа вікна насадки становить 1 кв.см., воно ідеально підходить для використання на обличчі чи бікіні.

Фотоепіляція займає трохи більше 10 хвилин, оскільки прилад може випускати до 100 спалахів на хвилину. Процедури слід виконувати 1 раз на тиждень, курс складається з 12 процедур. Згідно з клінічними випробуваннями SmoothSkin результати помітні через 4 процедури.

Плюси:

✅ Сертифікація FDA (США)
✅ Безлімітні спалахи.
✅ Висока потужність 4,5 Дж/см²
✅ Розмір робочої поверхні 3 см²
✅ 2 режими спалахів.
✅ Насадка для невеликих зон.
✅ 10 хвилин на процедуру.


3. Philips Lumea IPL BRI958/00 9000 Series

Бронзу у категорії забирає фотоепілятор Philips Lumea IPL BRI958/00 9000 Series. Апарат зручної обтічної форми в приємному рожевому кольорі сподобається будь-якій жінці і може послужити відмінним подарунком до будь-якого свята.

У комплекті передбачені цілих 4 насадки для різних зон застосування (бікіні, пахви, обличчя та інше тіло). Всі вони підлаштовані під різні параметри шкіри та відрізняються своєю формою та шириною світлового віконця. А спеціальна косметичка, де їх можна зберігати, захистить комплектуючі від втрати.

Фотоепілятор Philips Lumea IPL BRI958/00 може працювати як від мережі, так і від акумулятора, але як відзначають покупці, батарейка швидко розряджається, і повного заряду не вистачає на обробку всього тіла. Максимальна кількість спалахів, на яку розрахований епілятор, — 450 тисяч. Таким чином, прилад служитиме вам протягом багатьох років, що абсолютно виправдовує його неабияку ціну.

Допомогти розібратися в режимах, скласти календар процедур, а також отримати рекомендації щодо подальшого догляду за шкірою допоможе спеціальний додаток для смартфона Lumea IPL.

Плюси:

✅ Чотири насадки.
✅ Бездротовий режим.
✅ Висока потужність 6,5 Дж/см²
✅ Розмір робочої поверхні 4,1 см²
✅ Футляр для зберігання.
✅ Стильний дизайн.
✅ Розрахований на 450 000 спалахів.
✅ Є програма для телефону.

————————-

4. Philips Lumea SC1997/00 Advanced

Процедура домашньої фотоепіляції зручна тим, що можна налаштувати прилад під себе та заощадити на відвідуванні косметолога. Легкий компактний фотоепілятор Philips Lumea SC1997/00 має 2 насадки – для обличчя і тіла. Під час сеансу працює вбудований вентилятор та не допускає перегріву шкіри. В інструкції зазначено, що прилад не підходить для видалення волосся рудого кольору, блонд та сивого. Крім того, при сильно засмаглій шкірі прилад теж вимикається. Ці параметри визначаються вбудованими чутливими датчиками кольору шкіри та кольору волосся.

Фотоепілятор Philips Lumea SC1997/00 працює лише від мережі. Обробляються ноги, руки, область бікіні та пахв. Фотоепілятор красивого дизайну, з білою ручкою та золотисто-бронзовою робочою частиною. Має режим ковзання по поверхні шкіри та точковий режим. Волосся видаляється курсами. За півроку вони практично повністю зникають.

Плюси:
✅ ресурс картриджа 250 тис. імпульсів;
✅ датчик відтінку шкіри та прилягання;
✅ 5 імпульсних режимів; легкий та зручний;
✅ робота в режимі ковзання;
✅ робота в режимі застосування до шкіри;
✅ Потужність 5 Дж/см²
✅ Розмір робочої поверхні 4 см²


5. Tria Laser 4X

Лазерний епілятор американського виробництва Tria Hair Removal Laser 4X стане незамінним помічником у боротьбі з небажаним волоссям. Він ефективно і безпечно впливає на волосяні цибулини і надовго запобігає появі нових волосків. Лазерний епілятор Tria Laser 4X використовує технологію діодного лазера, яка застосовується у професійній медичній косметології. Підходить для тіла, обличчя, пахв та зони бікіні.

Працює на 5 рівнях інтенсивності від 7 до 22 Дж/см2. Живлення здійснюється від акумулятора, час роботи до 30 хвилин. Рівень заряду та рівень потужності можна спостерігати на РК-екрані.

Робочий ресурс епілятора не обмежений, що є його відмінністю від інших моделей. З кожною процедурою кількість волосків, що ростуть, значно знижується. Через 8 процедур шкіра стає зовсім гладкою.

Плюси:
✅ необмежений робочий ресурс;
✅ Супер Потужність 22 Дж/см²
✅ підходить для всіх зон тіла;
✅ Світлодіодний дисплей
✅ Лічильник імпульсів
✅ Заряджання всього 30 хвилин, бездротова робота
✅ До 70% скорочення волосся вже після 2 процедур


6. Silk’n Glide infinity 400k

Ще один домашній фотоепілятор популярного ізраїльського бренду Silk’n Infinity 400K розрахований на 400 тисяч спалахів – це максимальний показник серед приладів для дому. Маленькі габарити дозволяють брати його навіть у подорожі, щоби не переривати курс. Фотоепілятор дуже простий у догляді, не займає багато місця та довговічний. При цьому має невисоку вартість. Судячи з відгуків, порятунок від небажаної рослинності починається відразу ж після першої процедури, а вже через кілька разів волоски стають практично непомітними.

Зручна форма корпусу – ще одна особливість фотоепілятора Silk’n Infinity 400K. Стильний дизайн сподобається будь-якій дівчині, тому прилад часто купують як подарунок. Максимальна потужність дорівнює 5 Дж/см2. Виробник розробив програму для смартфонів, яка синхронізує дані через Bluetooth, дозволяє стежити за календарем курсів. Переваги: інноваційні технології, великий ресурс лампи, оптимальна потужність, найкращі відгуки, висока ефективність, зручний розмір.

Плюси:
✅ Ресурс лампи 400 000 спалахів
✅ Безболісність використання.
✅ Потужність 5 Дж/см²
✅ Розмір робочої поверхні 3 см²
✅ Контроль через програму на смартфоні.
✅ Укомплектований ергономічним футляром для зберігання приладу та кабелю живлення.


7. Philips Lumea IPL BRI977/00

Бренд стверджує, що це його найрозумніший пристрій, який може забезпечувати гладку шкіру без волосся до 12 місяців. Звичайно, нам довелося випробувати це на собі.

Що стосується результатів, ми відчули, що бачимо подібність до результатів серії 9000: нова модель була проста і зручна в користуванні; Використання як дротового, так і бездротового пристрою було дуже корисно, і ми побачили різницю в відростанні наших волосся (вони стали тоншими) всього після кількох використань.

Ключова відмінність цієї серії 9900 від її попередниці полягає у додаванні функцій штучного інтелекту. З трьома новими елементами для персоналізації вашого лікування: аналізатор селфі шкіри, лічильник звукових спалахів та аналізатор волосся на тілі. Хоча ми виявили, що це допомогло нам почуватися комфортніше при проведенні процедури видалення волосся (це може бути непросто зробити самостійно).

Модель 9900 також оснащена новим інструментом для видалення волосся на обличчі, який дозволяє легко позбутися волосся та забезпечити повну готовність до використання пристрою IPL. Хоча ви можете використовувати бритву, щоб позбутися волосся на тілі перед проведенням процедури видалення волосся, менш бажано робити це на обличчі, і ми відчували себе дуже комфортно, використовуючи спеціальний інструмент для видалення волосся на обличчі в рамках процедури видалення волосся. Процедура.

Плюси:

✅ Гладка шкіра без волосся до 12 місяців¹
✅ До 92% зменшення кількості волосся лише при 3 процедурах²
✅ Сенсор SmartSkin вказує на найбільш комфортне налаштування для твого кольору шкіри
✅ Розумні, вигнуті насадки адаптують програми для обробки тіла, обличчя, зони бікіні та пахв.
✅ Тільки 8.5 хв. для обробки двох ніг нижче коліна³
✅ Можливість автономної роботи та роботи від мережі для максимальної зручності

Що таке процедура фотоепіляції?

Перманентне звільнення від непотрібного волосся на різних ділянках тіла, обличчя за допомогою спеціального приладу – фотоепілятора. Робота сучасних приладів заснована на застосуванні IPL (Intense Pulse Light) технології: інтенсивному впливі світлового імпульсу на пігмент кольору у волосяній цибулини. В результаті цибулина гине або входить у стан «сну», а зростання волосся суттєво уповільнюється чи зупиняється повністю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Задайте вопрос

  ×
  Рассрочка   ×